مشاوره رایگان

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

 اگر که شما هم قصد راه اندازی رستوران را دارید و در این صنعت به طراح داخلی رستوران خود اهمیت می دهید،میتوانید با شرکت مهندسی خانه طلایی در تماس باشید. مجموعه ما با سال ها سابقه و بهره گیری از روش های پیشرفته در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران می توانند، بهترین خدمات مطابق جدید ترین دکورها و سلیقه های روز دنیا را ارائه دهند.

 چرا طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

چرا طراحی دکوراسیون داخلی رستوران مهم است؟

دکوراسیون داخلی رستوران به عنوان یکی از عوامل مهم در جذب مشتریان و افزایش رونق کسب و کار، بسیار مهم است. در واقع، طراحی دکوراسیون داخلی می‌تواند تاثیر بسیاری بر روی مشتریان داشته باشد. در ادامه، برخی از دلایل مهم برای اهمیت دکوراسیون رستوران آورده شده است:

1- جذابیت بصری: جذابیت بصری در دکوراسیون رستوران باعث می شود که مشتریان به رستوران جذب شوند. همچنین، یک دکوراسیون جذاب می‌تواند به مشتریان احساس رضایت و رفاه بیشتری بدهد.

2- تجربه مشتری: دکوراسیون رستوران می‌تواند به تجربه مشتریان کمک کند و آنها را به یک تجربه خاص دعوت کند. یک دکوراسیون مناسب می‌تواند به مشتریان احساس رفاه و آرامش بدهد و باعث افزایش رضایت آنها شود. علاوه بر این طراحی داخلی رستوران هم عملکرد بالایی بر جذب مشتری دارد.

3- تاثیر بر روی فروش: از دلایل دیگری که باید دکوراسیون جذابی داشته باشید این است طراحی زیبا میتواند به فروش شما کمک کند. 

بنابراین، دکوراسیون رستوران به عنوان یکی از عوامل مهم در جذب مشتریان، افزایش رونق کسب و کار و افزایش رضایت مشتریان، بسیار مهم است.

با طراحی منحصر به فرد مشتریان احساس راحتی در رستوران شما دارند.

طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

ایده‌های انتخاب رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

توجه به هارمونی رنگ ها و اشیا موجود در رستوران، با استفاده از قوانین و استاندارد های خاصی می باشد تا علاوه بر احسای ارامش در این مکان، اشتهای مشتریان هم برای سفارش غذا بیشتر باشد.

 • رستوران خانوادگی: استفاده از رنگ‌های پاستلی
 • رستوران‌های دریایی: بکارگیری رنگ‌های آبی و اقیانوسی
 • رستوران‌های گیاهی: استفاده از هارمونی رنگ قهوه‌ای چوبی ، زردهای آفتابی، سبز طبیعی

نکاتی که باید در دکوراسیون رستوران رعایت کنید:

پس از یک منوی جذاب، مهم ترین ویژگی یک رستوران موفق طراحی دکوراسیون داخلی آن  میباشد. در ادامه شما را باچندین نکته مورد توجه به طراحی دکوراسیون ارائه می دهیم:

1- ورودی جذاب 

اگر که رستوران شما دارای طراحی ورودی جذابی باشد،باعث می شود که افراد وارد رستوران شما شود و تجربه فوق‌العاده‌ای برای آنها بشود. برای این کار شما باید با توجه به سلیقه خودتان و سبک رستوران خود و از انواع گلدان ها وگیاهان و تابلو های نقاشی  ورودی را جذاب کنید. راهکارهای دیگری همانند نورپردازی کردن و استفاده از مبلمان و استفاده از مجسمه های متوسط ونسبتا بزرگ باعث جذاب شدن ورودی رستوران می شود. 

طراحی دکوراسیون رستوران کلاسیک

2- هماهنگی دکوراسیون با غذا 

برای هماهنگی دکوراسیون با منوی غذا در رستوران، می‌توانید از راهکارها و نکات زیر استفاده کنید:

 • استفاده از رنگ‌های مناسب: منوی غذا باید با رنگ های دکورسیون  هماهنگی داشته باشند. برای مثال، اگر رستوران شما غذاهای دریایی ارائه می‌دهد، می‌توانید از رنگ‌های آبی و سبز که با دریا مرتبط هستند، در دکوراسیون استفاده کنید.
 • استفاده از عناصر تزئینی مرتبط با غذا: از عناصر تزئینی مرتبط با غذا در دکوراسیون استفاده کنید. برای مثال، اگر رستوران شما غذاهای مکزیکی ارائه می‌دهد، می‌توانید از تصاویر کاکتوس، سومبررو و یا نمونه‌هایی از ظروف مکزیکی در دکوراسیون استفاده کنید.
 • تنظیم فضا بر اساس نوع غذا: فضای رستوران را بر اساس نوع غذاهای ارائه شده تنظیم کنید. برای مثال، اگر رستوران شما برای صرف ناهار سریع است، می‌توانید فضایی با مبلمان ساده و مناسب برای ناهار سریع ایجاد کنید.
 • استفاده از نمونه‌های غذا در دکوراسیون: از نمونه‌هایی از غذاهایی که در منوی رستورانتان وجود دارند، در دکوراسیون استفاده کنید. می‌توانید ظروف غذا، تصاویر غذاها یا حتی تصاویر آشپزان در دکوراسیون قرار دهید.

علاوه بر این موارد، انتخاب نام مناسب برای رستوران، بررسی نحوه سرویس دهی رستوران، طراحی منو جذاب، نحوه دکوراسیون و چیدمان آیتم ها در رستوران و موارد دیگر با عث می شود تا یک رستوران ایده آل برای مشتریان فراهم کنید.

طراحی دکوراسیون رستوران کلاسیک

طراحی دکوراسیون رستوران کلاسیک

برای دکوراسیون رستوران کلاسیک، می‌توانید از نکات و ایده‌های زیر استفاده کنید:

 1. بهره گیری از مواد چوبی: در دکوراسیون رستوران کلاسیک، استفاده از مواد چوبی مانند چوب سنگین و تیره، می‌تواند به ایجاد یک فضای گرم و دوستانه کمک کند.
 2. انتخاب رنگ‌های تیره: استفاده از رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای، قرمز و سبز تیره، می‌تواند به ایجاد یک فضای کلاسیک و دوستانه کمک کند.
 3. استفاده از الگوهای کلاسیک: استفاده از الگوهای کلاسیک مانند الگوهای چوبی، پارچه‌ای و یا طرح‌های گلی، می‌تواند به ایجاد یک فضای کلاسیک و دوستانه کمک کند.
 4. استفاده از مبلمان کلاسیک: مبلمان کلاسیک مانند مبلمان چوبی با طرح‌های قدیمی، می‌تواند به ایجاد یک فضای کلاسیک و دوستانه کمک کند.

طراحی دکوراسیون رستوران مدرن 

این نوع سبک دکوراسیون از نیمه قرن بیستم آغاز شده و طرفداران بسیاری نیز دارد. در این سبک باید سادگی را رعایت کرده، از المان های مینیمال و ساده استفاده کرد. به هیچ عنوان نباید از اشیاء ماکسیمال، شلوغ و تجملاتی در رستوران مدرن استفاده کرد. شما میتوانید از اشیاء ساده که هندسه مینیمال مانند مربع، دایره و مثلث دارند، برای تزیین محیط استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون رستوران مدرن 

طراحی دکوراسیون رستوران سنتی

برای طراحی دکوراسیون رستوران سنتی، می‌توانید از نکات و ایده‌های زیر استفاده کنید:

 • استفاده از مواد سنتی: در دکوراسیون رستوران سنتی، می‌توانید از مواد سنتی مانند چوب، سنگ و پارچه‌های بافته شده استفاده کنید.
 • به کار گیری از رنگ‌های گرم: استفاده از رنگ‌های گرم مانند قهوه‌ای، قرمز و زرد، می‌تواند به ایجاد یک فضای سنتی و گرم کمک کند.
 • بهره گیری از مبلمان سنتی: مبلمان سنتی مانند مبلمان چوبی با طرح‌های قدیمی، باعث می شود که فضا بسیار سنتی باشد.
 • استفاده از تزئینات سنتی: تزئینات سنتی مانند چراغ‌های قدیمی، آینه‌های بزرگ و یا تصاویر قدیمی، موجب ایجاد فظای سنتی می باشد.
 • استفاده از الگوهای سنتی: الگوهای سنتی مانند الگوهای گلی و یا الگوهای خطی، می‌تواند به ایجاد یک فضای سنتی و گرم کمک کند.

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی رستوران

شرکت خانه طلایی خدمات متنوعی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی رستوران ، تجاری و اداری ارائه می‌دهد.که هزینه آنها با توجه به عواملی همچون: مانند اندازه رستوران، سبک دکوراسیون، مواد و تجهیزات استفاده شده، نورپردازی و روشنایی، محل و شهر و… دارد.

سخن پایانی 

شرکت مهندسی خانه طلایی، با ارائه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی رستوران به مشتریان خود در ارتقاء رستورانشان کمک می‌کند. خانه طلایی با تیمی مجرب از مهندسان و متخصصان، به ارائه راهکارهای سازنده و خلاقانه برای طراحی دکوراسیون رستوران می‌پردازد.

هدف ما ارائه خدماتی با کیفیت بالا، همراه با بهره‌گیری از مواد با کیفیت و تجهیزات مدرن است. با توجه به نیازها و ذوق شما، طرح‌های داخلی و خارجی جدیدی برای رستوران  ارائه می‌دهیم و با کارکنان ماهر و مجرب، اجرای دقیق و با دقت این طرح‌ها را به عمل می‌آوریم.

شماره های تماس :

09123622471

 09123622765

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس