مشاوره رایگان

جدید ترین رنگ دکوراسیون منزل

انتخاب جدیدترین رنگ دکوراسیون منزل

 جدید ترین رنگ دکوراسیون منزل

رنگ آمیزی خانه و انتخاب رنگ دکوراسیونی که شیک و درجه یک به نظر برسد، چالشی است که اگر با منابع معتبر مشاوره دکوراسیون داخلی، بهره‌برداری نکنید به خواسته تان نمی رسید. به طور کلی، برای پیدا کردن جدیدترین  رنگ دکوراسیون منزل می‌توانید با گروه معماری مهندسی خانه طلایی، که با ترندهای سال 2023، نوع سبک معماری و محبوبیت آنها در طی گذر زمان آشنایی دارند، مشاوره بگیرید .

این روش به شما کمک می‌کند تا رنگی را برای دکوراسیون منزل انتخاب کنید که طولانی مدت مدرن و زیبا باقی بماند. شرکت مهندسی خانه طلایی با تجربه‌ای بلند در  زمینه انواع طراحی داخلی  و اجرای انواع سبک های دکوراسیون داخلی میتواند خدمات مشاوره ی  حرفه‌ای در زمینه جدید ترین رنگ دکوراسیون منزل ارائه دهد.

مشاوره در زمینه دکوراسیون داخلی و انتخاب جدیدترین رنگ های سال

جدیدترین رنگ دکوراسیون داخلی

مزایای استفاده از خدمات شرکت دکوراسیون داخلی خانه طلایی

شرکت مهندسی خانه طلایی یک تیم حرفه‌ای طراحی دکوراسیون داخلی است، که تجربه و مهارت بالایی در ارائه طراحی داخلی دارد. این تیم توانایی انجام طراحی های بسیار زیبا، متناسب با سلیقه و نیاز مشتریان خود را دارد. راهکارهای نوآورانه و بکر در دکوراسیون، انتخاب مواد با کیفیت و استفاده از تکنولوژی های مدرن و همچنین توجه به جزئیات کوچک و بهره‌گیری از روش های هوشمند طراحی با استفاده از طراحان حرفه ای، برخی از ویژگی های تمایز دهنده این تیم است.

1– تجربه و مهارت: مجموعه خانه طلایی توسط متخصصینی با سابقه و تجربه طراحی داخلی تشکیل شده است. این تجربه و مهارت‌ها باعث می‌شود تا بهترین طرح ها و راهکارهای بهینه برای فضاهای داخلی ارائه شود.

2– بکارگیری رویکرد تخصصی: با استفاده از رویکرد تخصصی، مطابق با نیازها و سلیقه مشتری، دکوراسیون و رنگ های دکوراسیون منحصربه‌فردی را شرکت خانه طلایی ارائه می‌دهد. این رویکرد تضمین می‌کند که در طراحی همه جزئیات در نظر گرفته شده و تمامی نیازها برطرف شود.

3- استفاده از مواد با کیفیت: خانه طلایی با توجه به سلیقه و نیاز مشتریان، از مواد با کیفیت و استاندارد در طراحی منزل استفاده می‌کند. این مواد علاوه بر زیبایی و ظاهر شیک، به دوام و ماندگاری فضاها می‌افزاید.

4- استفاده از تجهیزات نوین : تمامی خدمات این مجموعه با استفاده از تجهیزات اصولی و جدیدترین ایده های طراحی فضا صورت میگیرد.

انتخاب رنگ دکوراسیون داخلی

جدیدترین رنگ های دکوراسیون داخلی منزل کدامند؟

قطعاً هر کدام از ما با این پرسش مواجه شده‌ایم که چگونه مناسب‌ترین رنگ را برای فضاهای مختلف منزلمان انتخاب کنیم. اهمیت رنگ در دکوراسیون و طراحی بر کسی پوشیده نیست.

رنگ‌ها ستون  اصلی طراحی هستند و به راحتی موجب تغییر و تحول در هر فضا می‌شوند. در ادامه به بررسی جدیدترین رنگ‌های مورد تأیید طراحان و تناسب هر رنگ جهت فضای مورد استفاده آن می‌پردازیم.

مشاوره و آشنایی با انواع خدمات دکوراسیون داخلی منزل در تهران 

رنگ سفید جدیدترین رنگ دکوراسیون منزل

رنگ سفید به عنوان پرطرفدارترین رنگ برای دکوراسیون داخلی در نظر گرفته می‌شود. این به دلیل خواص خنثی بودن، قابلیت ست کردن با هر رنگ دیگری، ایجاد احساس فضای بزرگتر و روشن‌تر در فضاهای کوچک، پایداری در مد و سازگاری با هر سبک دکوراسیون، به ویژه سبک مدرن است.

یکی از تناژهای محبوب سفید، سفید گرم است که ترکیبی از سفید و خاکستری است. در برخی موارد، تناژ خاکستری-سبز نیز با سفید استفاده می‌شود. در نقاطی که نورگیری خوبی دارند، این ترکیب رنگ بسیار زیبا است و در نقاط کم نور، استفاده از رنگ‌های روشن‌تر توصیه می‌شود.

برای استفاده از این رنگ می توانید دیوارهای سفید را با کفپوش های چوبی و قرنیزهای چوبی طبیعی ترکیب کنید. آویز کردن تابلوهای هنری و عکس های مختلف بر روی دیوار سفید نیز معجزه می کند. اگر شومینه آجری یا سنگی دارید، ترکیب رنگ آتشی و تیره آجرها یا سنگ های اطراف شومینه با دیوار سفید نقطه کانونی بسیار زیبایی خواهد بود.

برخی افراد ترجیح می دهند تنها از رنگ سفید استفاده کنند و مونوکروماتیک عمل کنند. در این صورت، می توانند از اکسسوری ها و مبلمان ست شده با دیوار سفید استفاده کنند.

اصول رنگ دکوراسیون داخلی

رنگ بژ شیک ترین رنگ دکوراسیون منزل

انتخاب رنگ بژ برای افرادی که به دنبال رنگ‌های گرم هستند، بسیار مناسب است. رنگ بژ ترکیبی زیبا و جذاب دارد و طراحی‌های خانه‌هایی که از این رنگ استفاده می‌کنند، به مدت طولانی بدون نیاز به تغییر رنگ دیوارها قابل استفاده هستند. این نشان می‌دهد که رنگ بژ با انواع ترکیبات دکوراسیون و سبک‌های معماری مختلف، سازگاری و انعطاف‌پذیری دارد.

رنگ بژ در کوراسیون، یک رنگ آرامش بخش و چشم نواز است که توصیه می شود: برای خانه هایی با طراحی پلان باز استفاده شود. ترکیب های رنگی بژ شامل بژ با ته رنگ قرمز، بژ به ترکیب با خاکستری، بژ روشن، بژ مایل به سفید و بژ کاراملی تا تیره می شوند. این رنگ با ته مایه های زرد، سبز و قرمز زیبایی و جذابیت خاصی به منزل می بخشد و مناسب سبک های معماری سنتی و معاصر است.

رنگ دکوراسیون داخلی پدیرایی

جدید ترین رنگ دکوراسیون منزل رنگ خاکستری

رنگ خاکستری، به عنوان یکی از جدید ترین رنگ‌ سال 2023 در دکوراسیون منزل شناخته می‌شود. این رنگ قابلیت جایگزینی بهتر و پرکاربردتر از رنگ‌های سفید و بژ را دارد و توسط طراحان دکوراسیون داخلی به عنوان رنگ سفید جدید مطرح می‌شود. رنگ خاکستری به تنهایی و به صورت مونوکروماتیک قابل استفاده است و ترکیب با سایر رنگ‌ها لازم نیست.

ترکیباتی مانند خاکستری با ته مایه‌های آبی و سبز، مخصوصا با وسایل چوبی و روکش چرمی مبلمان، ترکیب‌های بی‌نظیری را ایجاد می‌کند. رنگ خاکستری به عنوان یک رنگ خنثی قابل ترکیب با هر رنگ دیگری است و برای طرفداران سبک مدرن می‌تواند جایگزین مناسبی برای رنگ سفید باشد.

توصیه می‌شود از تیرگی‌های خاکستری در سبک معماری سلطنتی استفاده کنید، به خصوص اگر می‌خواهید تأثیری دراماتیک و نمایشی در دیوارهای اصلی و شاخص خانه ایجاد کنید. رنگ خاکستری، علاوه بر شیک بودن برای دیوارها، زمینه‌ای زیبا را با مبلمان وینتیج و آنتیک به وجود می‌آورد.

تیرگی‌های روشن خاکستری هم جزو رنگ‌های شیک دکوراسیون منزل هستند، اما نکته مهمی وجود دارد. این نوع رنگ خاکستری حالتی غباری و مه‌ مانند را ایجاد می‌کند، بنابراین اگر در مناطق گرم و خشک و جنوبی کشور زندگی می‌کنید یا قصد دارید رنگ شیک برای اتاق‌های جنوبی انتخاب کنید، بهتر است از تیرگی‌های روشن خاکستری استفاده کنید. همچنین، از رنگ خاکستری روشن برای سقف یا ایجاد محیطی آرام و ریلکس کننده نیز می‌توان استفاده کرد.

جدیدترین رنگ کوراسیون منزل رنگ آبی

رنگ آبی به عنوان یکی از شیک‌ترین رنگ‌ها در دکوراسیون منزل شناخته می‌شود. این رنگ به خصوص برای افرادی که به دنبال رنگ‌های غیرخنثی هستند، پیشنهاد می‌شود. نتایج یک نظرسنجی از 30 کشور مختلف نشان داده است که 42% آقایان و 30% خانم‌ها رنگ آبی را به عنوان رنگ مورد علاقه و یکی از شیک‌ترین رنگ‌ها انتخاب کرده‌اند.

رنگ آبی القای آرامش دارد، وقتی با رنگ‌های طبیعی چوب ترکیب می‌شود، اثرش چند برابر می‌شود. این رنگ با انواع سبک‌های معماری سازگار است و علاوه بر شیک بودن، بسیار زیباست. ترکیب رنگ آبی با خاکستری و سبز نتایج بسیار زیبا و جذابی به همراه خواهد داشت.

برخی طراحان و شرکت‌ها توصیه می‌کنند که در اتاق‌ها از ترکیب آبی و نارنجی استفاده کنید. در دکوراسیون سبک مدرن، بهتر است رنگ آبی را با یکی از رنگ‌های خنثی یا خاک ترکیب کنید، در غیر این صورت، ترکیب آبی با رنگ‌هایی نظیر کرم، بژ و قهوه‌ای برای سبک سنتی یا ایرانی مناسب خواهد بود.

رنگ دکوراسیون داخلی

رنگ خردلی جدیدترین رنگ دکوراسیون منزل

رنگ خردلی به عنوان یکی از شیک‌ترین و جدیدترین رنگ‌های دکوراسیون منزل معرفی شده است. این رنگ، جذابیت و زیبایی به فضا اضافه می‌کند و حالت متعادل کنندگی و صمیمیت را در محیط خلق می‌کند.

برای بهترین استفاده از این رنگ، می‌توانید آن را با رنگ‌های متضاد مانند سبز کله غازی ترکیب کنید، به عنوان مثال، استفاده از مبلمان زرد در اتاقی با دیوار سبز کله غازی بسیار زیبا است. ترکیب رنگ خردلی با رنگ‌های خنثی نیز به شما کمک می‌کند یک فضای رمانتیک و یونیک با روحیه جسورانه بسازید.

رنگ دکوراسیون داخلی منزل

چه رنگی برای کجا مناسب است؟

انتخاب رنگ مناسب برای دکوراسیون منزل بستگی به سلیقه و نیاز شما دارد. در منازل مدرن، رنگ‌های سفید، روشن و سرد معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند تا ظاهری تمیز و خنک ایجاد کنند. اما در منازل سنتی، رنگ‌های گرم مانند قهوه‌ای و قرمز به کار برده می‌شوند تا حس گرمایی و راحتی را ایجاد کنند.

در هر صورت، هنگام انتخاب رنگ، به دکوراسیون  و طراحی داخلی فضا توجه کنید، تا رنگ‌ها بتوانند به بهترین شکل ممکن زیبایی و تاثیر خود را نشان دهند. همچنین، استفاده از رنگ مکمل نیز توصیه می‌شود تا زیبایی فضا بهبود یابد. به عنوان مثال، در دکوراسیون کرمی، رنگ‌های سفید، آبی، طوسی، صورتی، طلایی و قرمز می‌توانند مکمل رنگ کرم باشند.

به طور کلی، این موارد باید توسط تیم طراحی و معماری حرفه‌ای خانه طلایی مورد بررسی قرار گیرد، تا با استفاده از تخصص و سلیقه آنها، بهترین رنگ را برای دکوراسیون داخلی انتخاب کنید.

رنگ دکوراسیون داخلی

نکاتی پیرامون انتخاب و ترکیب رنگ دکوراسیون منزل

1- رنگ های سال را دنبال کنید

رنگ های سال را دنبال کنید. هر ساله برای انتخاب رنگ دکوراسیون منزل، رنگ های جدیدی در نظر گرفته می شود. این گزارش ها شامل روند رنگ ها با عکس ها و ایده های دکوراسیون است.

2- برای انتخاب جدیدترین رنگ دکوراسیون منزل بی پروا باشید!

برای دکوراسیون منزل بی پروا، از رنگ های تناژ (accent) جهت ایجاد فضای آرام استفاده کنید. همچنین، افزودن آثار هنری رنگارنگ به دیوارهای خنثی می تواند انرژی بیشتری به پالت رنگی شما ببخشد.

3- از فنگ شویی نهایت استفاده را ببرید:

فنگ شویی نهایت استفاده را برای تعادل رنگ در دکوراسیون خانه بکار می برد. تصمیم گیری برای تزئین به سبک آسیایی یا مدرن ضروری نیست، زیرا هر سبک دکوراسیونی با یک پالت رنگ متعادل می تواند آرامش بیشتری ایجاد کند.

یک پالت رنگ متعادل شامل یک رنگ پایه، یک رنگ با تناژی متوسط و چند ترکیب روشن تر است. تزئینات فنگ شویی همچنین شما را تشویق می کند که از شلوغی رنگ و تزئینات زیاد دست بردارید. پیشنهاد می شود در مورد فنگ شویی در خانه بخوانید.

4- کاربرد طرح های رنگی تک رنگ

طرح های رنگی تک رنگ ایجاد کردن یک اتاق آرامش بخش را آسانتر می کنند. بیشترین طرح ها از رنگ های خنثی استفاده می کنند، اما شما می توانید از هر رنگی که دو سایه روشن و تیره آن را دارد استفاده کنید.

5- ایده های جدید رنگی را بررسی نمایید:

رنگ خنثی برای سقفها بهترین عملکرد را دارد، اما می‌توانید رنگ دیوارها را سایه روشن‌تر نیز انتخاب کنید تا فضای اتاق دل‌بازتر شود.

رنگ دکوراسیون داخلی مبلمان

3 نکته مهم برای تغییر رنگ دکوراسیون منزل

1- روانشناسی رنگ ها یک حوزه مطالعاتی است که بررسی تأثیر رنگ‌ها بر روی شناخت، هیجانات و رفتار انسان را شامل می‌شود. در واقع، رنگ‌ها می‌توانند تأثیر زیادی بر روی مغز و روح انسان داشته باشند و به همین دلیل می‌توان آنها را در دکوراسیون منازل و فضاهای مختلف مورد استفاده قرار داد.

برای انتخاب جدیدترین رنگ دکوراسیون منزل، می‌توانید با توجه به هدفی که در هر فضا دارید، از طیف رنگ‌ها استفاده کنید. برای مثال، اگر در سالن مطالعه درمانگاه یا هر فضای دیگری که مخاطبان ممکن است در آن احساس اضطراب کنند، مناسب است از رنگ‌های آبی استفاده کنید. این رنگ معمولاً روی مغز انسان تأثیر آرام‌بخشی داشته و احساس آرامش را القا می‌کند. به‌طور مشابه، رنگ سبز نیز می‌تواند مناسب باشد.

اگر می‌خواهید مخاطبانی که وارد فضای شما می‌شوند، شما را به عنوان فردی قدرتمند و ثروتمند در نظر بگیرند، می‌توانید از رنگ قرمز استفاده کنید. این رنگ معمولاً حس قدرت، انرژی و شور و شوق را به افراد القا می‌کند. در نظر داشته باشید که استفاده از رنگ قرمز باید با اعتدال صورت گیرد و در دقیقه‌ای که بیش از حد استفاده می‌شود، ممکن است احساس استرس و اضطراب به وجود آید.

به‌طور کلی، برای بهینه‌سازی اثرات رنگ‌ها در دکوراسیون منزل، مفید است که با مطالعه بیشتر در حوزه روانشناسی رنگ ها و مشاوره از کارشناسان و طراحان داخلی در نظر گرفته شود. همچنین، نگرانی‌ها، سلیقه شخصی و استفاده مناسب از رنگ‌ها نیز نکاتی است که در انتخاب شیک‌ترین رنگ‌ها می‌تواند مؤثر باشد.

انواع رنگ دکوراسیون پذیرایی

2-با استفاده از لوازم با رنگ‌های تابستانی می‌توانید دکوراسیون منزل خود را به شکلی شیک و زنده تر تغییر دهید. با انتخاب رنگ‌های زرد، سبز نعنایی، صورتی و کرم کره‌ای می‌توانید فضای خود را از حالت سکون و خنثی خارج کنید. در این صورت اتاق شما بیشتر پر از جنب و جوش و هوشمندانه به نظر خواهد رسید.

با استفاده از لوازم دکوراسیون مختلف با این رنگ‌ها، نور کم را هم بهبود داده و فضا را تحریک می‌کنید تا جذابیت بیشتری داشته باشد.

اگر قصد دارید با هزینه‌های کاهش هزینه خرید گل و گیاه ، فضای سبز دلباز ایجاد کنید،پیشنهاد می‌کنم یک قسمت از منزل خود را به فضای سبز اختصاص دهید. می‌توانید میز ناهارخوری خود را در گوشه‌ای از خانه قرار داده و اطراف آن را با المان‌های سبز و طراحی متناسب تزیین نمایید.  همچنین، به جای استفاده از گیاهان طبیعی، می‌توانید از المان‌های مصنوعی سبز رنگ مانند گرین ینوال‌ها استفاده کنید.

3- برای دکوراسیون‌هایی غیر از منزل، یکی از ایده‌ها این است که یکی از دیوارها را با رنگ شاد و زنده‌تر از سایر دیوارها تغییر دهید تا بیشتر توجه را به خود جلب کند. اگر قصد فروش آینه‌های دکوراتیو خاصی را دارید، می‌توانید آن‌ها را روی این دیوار قرار داده و به این ترتیب توجه بیشتری از مخاطبان دریافت کنید. همچنین می‌توانید با دنبال کردن شبکه‌های اجتماعی، از جدیدترین تزئینات و لوازم خانگی برای دکوراسیون آگاه شوید و اگر بودجه‌ای مناسب دارید، می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.

مشاوره انتخاب رنگ مناسب دکوراسیون منزل

ببرای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه انتخاب رنگ های دکوراسیون منزل، دکوراسیون اداری، رستوران و سالن های زیبایی و فروشگاهی… می توانید با شماره های شرکت دکوراسیون داخلی خانه طلایی تماس کرفته و دریافت مشاوره رایکان تلفنی و یا درخواست بازدید از فضای مورد نیاز جهت بازسازی منزل و چیدمان جدید دکوراسیون داشته باشید.

09123622471

09123622765

تماس